?

פעמוני 8 בבלי Tel Aviv Israel

©2017 by D.clinic דורית - קוסמטיקה פרא רפואית. Proudly created with Wix.com

D.clinic
דורית
קוסמטיקה פרא-רפואית,
Your Beauty Clinic

Here for a Gorgeous, Healthy You

Healthy Solutions, Tailor-Made for You

Our Selection of Services

Collagen Treatment

Truly Exceptional Results

שירות זה ידוע לספק תוצאות מרשימות, לא משנה את המצב לפני הטיפול מתרחש. הלקוחות יכולים להיות בטוחים כי המתקנים היפים, הנקיים והפרטיים שלנו יבטיחו את רמת הנוחות הגבוהה ביותר שלהם. למידע נוסף על האופן שבו ניתן להתאים אישית את השירות הזה לצרכים הייחודיים שלך, אל תהסס לפנות אליו היום.

Signature Facial

The Difference You’re Looking For

As one of our most popular cosmetic procedures, this treatment has helped countless clients feel more confident and happier in their own skin. Our team works closely with each client to understand exactly what they’re looking for and ensure they get exactly those results. For more information on this service or or any of the other services, get in touch with us.

Time Warp Facial

Customized For Your Needs

Using only state-of-the-art technology, we guarantee this treatment will exceed your expectations. This service is highly customizable so that each client can achieve their desired results without compromise. If you’re interested in this service contact us today to schedule a consultation with one of our experienced team members.

Interested in how our personalized services can help you? Reach out today.

About D.clinic דורית - קוסמטיקה פרא רפואית

אנו גאים על מתן אישי, שירותים קוסמטיים באמצעות נה state- of-the-art טכנולוגיות. עם זאת, מה שמייחד באמת אDclinic דורית - קוסמטיקה פרא רפואית כמובילה בתעשיית היופי, היא התשוקה שלנו לעזור לאנשים ומחויבות בלתי מתפשרת ללקוחותינו לאורך כל תהליך הטיפול.

"Pleasure in the job puts perfection in the work"

Aristotle

Contact Us

Address:

פעמוני 8 בבלי Tel Aviv Israel

Email:

Phone:

?

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now